Powrót gwiazdy na Monday Night RAW, John Cena i Nikki Bella razem w telewizji, Pat McAfee powraca do NXT na TakeOver

» Portal PWInsider.com informuje, że Jason Jordan pojawił się na backstage’u podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW w Long Island i jest gotowy do powrotu na ring. Warto zaznaczyć, że ‘syn’ Kurta Angle nie występował w telewizji od lutego, gdzie musiał poddać się operacji szyi. Dzięki niej będzie mógł kontynuować swoją przygodę z profesjonalnym wrestlingiem.

» Media zagraniczne twierdzą, że w przyszłym tygodniu komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon oraz kilka gwiazd WWE będzie reprezentowało federację World Wrestling Entertainment w NBCUniversal Upfront, gdzie dojdzie do rozmów na temat zarobków w WWE. Portal PWInsider donosi, że reprezentować firmę będą między innymi John Cena, Nikki Bella oraz Brie Bella.

» Była gwiazda NFL Pat McAfee, który jest gospodarzem podcastu The Pat McAfee powróci do federacji World Wrestling Entertainment podczas czerwcowego TakeOver, które odbędzie się w Chicago. Były zawodnik Indianapolis Colts zadebiutował w telewizji podczas ostatniego TakeOver w Nowym Orleanie i być może zwiąże się na dłużej z WWE.