Uwaga na Spoilery! Rusev otrzyma title shota zamiast Johna Ceny?, Roman Reigns po Monday Night RAW, Broken Gimmick nie dla Hardy Boyz, Dark segment po RAW, WWE RAW Fallout

» 16-krotny mistrz WWE John Cena za pośrednictwem Twittera poinformował o swoim udziale w filmie ‘Transformers Spinoff”. Z tej okazji Rusev postanowił skomentować wpis lidera Cenation w następujący sposób:

» WWE Monday Night RAW Superstar Roman Reigns za pośrednictwem Twittera postanowił wypowiedzieć się na temat swojego zwycięstwa w Triple Threat Matchu, który miał miejsce podczas wczorajszego odcinka czerwonej tygodniówki, a jego przeciwnikami byli Braun Strowman oraz Samoa Joe:

» Wszystko wskazuje na to, że negocjacje pomiędzy The Hardy Boyz, a federacją Global Force Wrestling nie zostały zakończone pomyślnie, a byli RAW Tag Team Champions nie będą używali gimmicku ‘Broken’. W poniższym materiale wideo panowie rozmawiali na temat starcia z Gallowsem oraz Andersonem po czym podziękowali The Revival za obudzenie ich po walce, ponieważ poczuli się ożywieni, wyzwoleni oraz obudzeni:

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka Monday Night RAW odbył się dark segment, w którym dowiedzieliśmy się, że federacja World Wrestling Entertainment powróci do Pittsburgha 28 grudnia ze SmackDown Holiday Live Eventem.

» W poniższych nagraniach wideo z RAW Fallout The Hardy Boyz oraz Akira Tozawa wypowiedzieli się na temat wydarzeń, które miały miejsce na Monday Night RAW. The Hardy Boyz zauważyli, że Luke Gallows oraz Karl Anderson są dowodem na to, iż nikt nie jest w stanie ich pokonać natomiast Akira zauważył, że wkrótce zdobędzie Cruiserweight Championship: