SPOILER! Wielki debiut gwiazd WWE NXT na SmackDown

Uwaga na Spoilery! Powroty gwiazd na SmackDown Live, Szczegóły Rap battle, Roman Reigns zostanie nowym mistrzem?, Title shot nie dla Finna Balora

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live do federacji powrócili zarówno 16-krotny mistrz John Cena jak i Rusev. Między zawodnikami doszło do konfrontacji słownej dzięki czemu na najbliższej gali z udziałem niebieskiego rosteru, czyli na Battleground obejrzymy Flag Match z udziałem wcześniej wymienionej dwójki:

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live otrzymaliśmy Rap Battle z udziałem obecnych mistrzów tag teamowych The Usos oraz The New Day. Gospodarzem tego wydarzenia był raper Wale. Warto dodać, że w tej bitwie mogliśmy usłyszeć wiele ciekawych ripost dotyczących między innymi występów w dark matchach, skandalicznego incydentu z udziałem Xaviera Woodsa i Paige o klatce piersiowej Big E oraz utraty jamajskiego akcentu przez Kofiego Kingstona:

» W najnowszym odcinku The Wrestling Observer Radio dowiedzieliśmy się, że pojedynek pomiędzy Romanem Reignsem, a Brockiem Lesnarem zostanie przeniesiony na SummerSlam, ponieważ WWE chce aby mistrzem był wrestler, który będzie w stanie bronić dzierżonego pasa więcej razy niż obecny Universal Champion co oznacza, że na gali Great Balls of Fire Roman pokona Brauna Strowmana i zyska miano pretendenta do najważniejszego pasa na RAW.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter donosi, że planowany pojedynek z udziałem Finna Balora o WWE Universal Championship zostanie przełożony na odległy termin, ponieważ na obecną chwilę oficjele WWE nie mają żadnych większych planów jeśli chodzi o jego osobę. Na dodatek zdaniem wielu osób Finn nie zrobił żadnych postępów, a także jest mało kreatywnym zawodnikiem przez co jego pozycja w federacji diametralnie uległa zmianie.