Plany dotyczące przyszłości Romana Reignsa w WWE, John Cena zostanie mistrzem Universal na Royal Rumble?, Kevin Owens i Sami Zayn pretendentami do pasów SmackDown TT

» Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym tygodniu na Monday Night RAW powróci Open Challenge, którego pomysłodawcą jest obecny mistrz Interkontynentalny Roman Reigns. To ma doprowadzić do utraty tytułu przez członka The Shield, który następnie rozpocznie swój feud z Brockiem Lesnarem czego zwieńczenie będziemy mieć na przyszłorocznej WrestleManii. Aktualne plany mówią o tym, że w zwycięstwie Romanowi pomogą pozostali członkowie The Shield.

» W dniu wczorajszym na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca niechęci prezesa WWE Vince’a McMahona do bezbarwnej postaci Finna Balora przez co ten zawodnik nie będzie przeciwnikiem Brocka Lesnara na styczniowej gali PPV Royal Rumble przez co jednym z faworytów do przejęcia roli po pierwszym mistrzu WWE Universal jest 16-krotny mistrz WWE John Cena, który stanie przed szansą na zdobycie Universal Championship.

Jak myślicie, czy John Cena odbierze WWE Universal Title z rąk Brocka Lesnara?

» Coraz głośniej mówi się o tym, że tag team w składzie: Kevin Owens oraz Sami Zayn na gali PPV Clash of Champions zmierzą się z obecnymi mistrzami tag teamowymi SmackDown Live jednak ich szanse na ostateczny triumf jak na razie są bardzo małe, a to ze względu na heat jaki otrzymał Sami Zayn na backstage’u WWE.

Jak myślicie, czy na Clash of Champions poznamy nowych mistrzów tag teamowych?