Z ostatniej chwili! The Undertaker na dłużej w WWE!

The Undertaker kontuzjowany?, Przyszłość Johna Ceny, Wsparcie ze strony gwiazd WWE, Lex Luger w Bischoff on Wrestling

» Portal F4WOnline.com donosi, że występ The Undertakera w Royal Rumble Matchu trwał dokładnie 8 minut i 46 sekund. The Dead Man w jednym z wywiadów wyjawił, że podczas występu zmagał się z bólem w biodrach mimo iż w 2016 roku poddał się operacji. Na obecną chwilę wiemy, że przeciwnikiem The Undertakera na WrestleManii 33 może być Roman Reigns.

» Jak informuje Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio, obecny zamysł jest taki, że pojedynek Johna Ceny na WrestleManii 33 “nie będzie świętowany”, co ma oznaczać, że mistrzostwo ma nie być na szali, co ma rownież oznaczać ”niezbyt dobre wiadomości”. Za niecałe dwa tygodnie John Cena będzie bronił pasa WWE w Elimination Chamber, który ma wygrać ponoć Bray Wyatt, lecz nie jest to jeszcze potwierdzone, a następnie zmierzyć się z Randym Ortonem na WrestleManii.

» WWE Universal Champion Kevin Owens oraz Sami Zayn za pośrednictwem Twittera opublikowali zdjęcie opaski ”We Are Stronger Together”, a dotyczyło to wczorajszego ataku, o którym pisaliśmy we wcześniejszych newsach:

» Były Generalny Manager RAW Eric Bischoff za pośrednictwem Twittera wyjawił, że jego gościem specjalnym w najnowszym odcinku Bischoff on Wrestling będzie były WCW World Heavyweight Champion Lex Luger: