Wywiad z Shawnem Michaelsem, Wpis Kevina Owensa, Jim Ross o walce wieczoru, John Cena w Today Show

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels w rozmowie z Cathy Kelley wypowiedział się na temat debiutu Aleistera Blacka, o sukcesie The Authors of Pain oraz starciu Shinsuke Nakamury z Bobbym Roodem:

”Znam jego dotychczasowe sukcesy na scenie niezależnej. To dziwny facet przed, którym stoi niesamowita przyszłość. Jest on czymś czego dawno nie widzieliśmy”.

”Zostali popchnięci na szczyt, walczyli z dwiema najlepszymi drużynami i dobrze sobie poradzili. AOP nie osiągnęli jeszcze pewnego poziomu tak, więc przed nimi jeszcze sporo pracy”.

”Ich wejście było całkiem fajne. Ich pojedynek nie różnił się niczym szczególnym od tego co widywaliśmy od dłuższego czasu. Bobby udowodnił mi, że jest bardzo dobrym wrestlerem. To była prawdziwa wojna”.

» WWE United States Champion Kevin Owens za pośrednictwem Twittera opublikował swoje zdjęcie z pasem tuż po zwycięstwie nad Chrisem Jericho podczas WrestleManii 33:

» WWE Hall of Famer Jim Ross za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat The Undertakera, który prawdopodobnie zakończył karierę profesjonalnego wrestlera po wczorajszej WrestleManii:

» John Cena i Nikki Bella pojawili się dzisiaj rano w Today Show na NBC, gdzie rozmawiali między innymi na temat wczorajszych zaręczyn oraz planowanym ślubie. Nikki stwierdziła, że nie miała pojęcia, że John ma zamiar się jej oświadczyć, jednak jest szczęśliwa z tego, jak go zrobił. Nie była jakoś zmartwiona tym, że było to publiczne wydarzenie, ponieważ czuje że WWE to jej dom, dlatego czuła się na tych oświadczynach jak przy swojej rodzinie. John Cena dodał, że był zaskoczony kiedy zobaczył swoją mamę na widowni, ponieważ o tym nie wiedział. Stwierdził, że powiedział “Holy Shit” gdy ją zobaczył, dlatego też od razu poszedł się z nią przywitać. Powiedział, że jego mama nie lubi podróżować, a ta WrestleMania była jej pierwszą. John następnie opowiedział tą samą historię, co zeszłej nocy, w kwestii planowanych oświadczyn. Miał zamiar zrobić to w styczniu zeszłego roku, czyli wtedy, kiedy Nikki miała przejść operację karku. Wspomniał o tym, że kiedyś mówił że nie chciał brać ślubu i mieć dzieci, ale to wszystko zmieniła sama Nikki. Co może jasno tłumaczyć, że teraz bardzo by tego chciał. Odnośnie ślubu, Nikki powiedziała, że nie ma jeszcze określonej daty, ale patrzy w kalendarz, aby wybrać któryś dzień. Nie chce być długo zaręczona, dodając że ślub na pewno nie będzie miał miejsca w ringu. Jeszcze taka ciekawostka od nich, oboje stwierdzili, że nim przyjechali do Nowego Jorku, spali ledwie dwie godziny, więc jak idzie się do myśleć, noc nie poszła na marne ;). – autor postu Jakub Marciniak
Przy okazji zapraszamy do odwiedzania najlepszego blogu o 16-krotnym mistrzu WWE Johnie Cenie.