The Rock o swojej firmie, Gwiazdy WWE w Table for 3, Książka Jima Rossa, Plany dotyczące Johna Ceny

» Dwayne ”The Rock” Johnson za pośrednictwem Twittera poinformował, że jego firma Seven Bucks Productions będzie produkować nową serię ”Soundtracks” dla CNN. W poniższym materiale wideo Rock wspomniał także o współpracy z Andersonem Cooperem:

» WWE Superstars AJ Styles, Kevin Nash oraz Shawn Michaels wezmą udział w najnowszym odcinku show o nazwie ”Table for 3”, które zostanie wyemitowane w siecii WWE Network tuż po zejściu poniedziałkowego Monday Night RAW z anteny.

» WWE Hall of Famer Jim Ross za pośrednictwem Twittera ogłosił, że jego nowa książka ”Slobberknocker: My Life in Wrestling” jest już dostępna do zamówienia na stronie Amazon.com.

» Jak podaje Sportskeeda.com, oświadczyny Johna Ceny na WrestleManii 33 ‘drastycznie’ zmieniły oryginalne plany na to PPV.

Początkowo John Cena miał walczyć z Undertakerem, ale wszyscy wiemy jak się to skończyło. Jak się okazało, to Kevin Dunn na to naciskał, przez co nawet udało mu się przekonać samego Vince’a McMahona. Warto dodać, że ponoć John Cena nie chciał aby tak właśnie było, ale w ostateczności przystał na propozycję, po wielu długich rozmowach. Dla Miza natomiast szykowany był Shinsuke Nakamura, który miałby odebrać mu wtedy pas Interkontynentalny. Jak widać na wszystko można mieć wpływ. – autor postu Jakub Marciniak.