Obszerny wywiad z Adamem Rosem, Christian powróci do WWE?, Ricky Morton o swoim kontrakcie

» Były WWE Superstar Adam Rose udzielił wywiadu dla WSVN-TV, w którym wypowiedział się na temat roli królika, przejścia na emeryturę pod koniec 2017 roku, dream matchu oraz pracy Brauna Strowmana w Rosebud:

”Road Dogg odwiedził mnie dwie godziny przed Monday Night RAW i rozmawialiśmy na temat osoby, która wcieli się w rolę królika. Bardzo chciałem, aby został nim Justin Gabriel, ponieważ jest moim dobrym przyjacielem. Jego tata przeszkolił mnie i znam jego całą rodzinę. Wtedy pojawiła się sugestia od Vince’a McMahona, abym to ja wcielił się w rolę królika, ponieważ jestem podobny do Justina”.

”Czuję, że nadszedł czas, aby zrobić coś nowego w swoim życiu. Nie chcę być jednym z tych facetów, którzy robią jedno przez cały czas aż im zdrowie na to nie pozwoli. Mam żonę oraz dwójkę dzieci i muszę o nich myśleć, aby zapewnić im dostatni byt. Nie zamierzam usprawiedliwiać swojej decyzji, ale pod koniec tego roku odejdę na emeryturę”.

”Jest kilku facetów, z którymi chciałbym stoczyć swój ostatni pojedynek, a jednym z nich jest Bull Dempsey, z którym znam się od bardzo dawna. Kolejną osobą jest Justin Gabriel – chłopak, którego poznałem w wieku 15 lat. Podróżowaliśmy po całym świecie, więc myślę, że on byłby odpowiednią osobą”.

”Braun jest najpiękniejszą osobą na świecie, ale ludzie o tym nie wiedzą. Ma niesamowity głos, lubi śpiewać muzykę country jednym słowem tego faceta nie da się nie kochać. Za każdym razem uśmiecham się, gdy do tego wracam. Strowman to wybuchowy facet, z którym współpraca jest czystą przyjemnością”.

» WWE RAW Tag Team Champion Matt Hardy za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie, na którym znajduje się jego brat Jeff oraz były WWE Superstar Christian:

» WWE Hall of Famer Ricky Morton z Rock ‘n’ Roll Express w rozmowie dla CBS Local Sports wypowiedział się na temat swojego kontraktu podczas pobytu w branży:

”Po pewnym czasie dowiedziałem się, że Midnight Express oraz Jim Cornette zarabiają 250 tysięcy dolarów rocznie, natomiast mój największy kontrakt w branży wyniósł tylko 125 tysięcy dolarów. W tym okresie sprzedałem około milion gadżetów i niemal wszystkie za cenę 19.95 funtów. Nigdy nie dostałem ani centa ze sprzedaży, ale nie zamierzam obwiniać Jima Crocketta 😀 (Hahaha). Jedyną osobą, którą powinienem winić jestem ja sam”.