Kurt Angle na temat AJ Stylesa, Jeff Jarrett o Impact Wrestling, Vince McMahon gratuluje Cenie

» WWE Hall of Famer Kurt Angle w rozmowie z WTM NBC wyjawił, że miał sporo do powiedzenia odnośnie walki wieczoru WrestleManii:

”Oczywiście zmobilizowałem byłego mistrza WWE AJ Stylesa, lecz on nie wystąpił w walce wieczoru. Jednak mam nadzieję, że przyszłoroczna WrestleMania będzie należała do niego”.

» Jeff Jarrett udzielił wywiadu dla Burton Mail, w którym wypowiedział się na temat tego czego mogą się spodziewać fani Impact Wrestling:

”Fani Impact Wrestling będą mogli oglądać mieszankę z udziałem gwiazd dywizji Heavyweight, Tag Team, Women’s oraz X-Division oczywiście tylko i wyłącznie na Spike TV. Każdy znajdzie tam dla siebie coś ciekawego. Mamy na celu wykorzystanie swojego doświadczenia w biznesie i spróbować co tydzień tworzyć niesamowite widowisko, jednak najważniejsze dla nas jest to, aby fani cieszyli się z tego co oglądają. Chcemy dać szansę największym talentom tak jak to zrobiliśmy w przeszłości z AJ Stylesem oraz Bobbym Roodem”.

» Prezes WWE Vince McMahon za pośrednictwem Twittera pogratulował Johnowi Cenie, który w dniu wczorajszym obchodził swoje 40-te urodziny: