Zmarła żona Jima Rossa ratuje ludzi, Ryback o incydencie z udziałem Sheamusa, Dark Match po SmackDown

» WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat występu podczas WrestleManii 33, a także o organach swojej żony, które uratowały życie innym ludziom:

”Dla tych, którzy zastanawiają się dlaczego zdecydowałem się na przylot do Orlando i uczestniczenie w tegorocznej WrestleManii powiem tylko tyle iż jestem pewien, że tego chciałaby moja żona Jan. Spotkam się z moimi przyjaciółmi, w skrócie będę przebywał w pozytywnym otoczeniu czego teraz bardzo potrzebuję. Alternatywą było pozostanie w domu i dalej rozpamiętywanie o tym co się stało, ale to by nie miało większego sensu. Moja Jan uwielbiała weekend z WrestleManią nawet bardziej niż Boże Narodzenie. Jan była częścią działu do spraw talentów, ponieważ kilka lat temu jeden z najważniejszych członków tego działu odwiedził nas w domu i został bardzo dobrze ugoszczony. Od tego momentu moja żona dołączyła do zespołu WWE. Organy Jan uratowały życie czterem osobom, więc to w pewien sposób jest błogosławieństwo dla naszej rodziny i wiemy, iż Jan jest z nas dumna za takie poświęcenie. Przykre jest to, że razem z Jan mieliśmy czteroletniego kota o imieniu Mickey, który nie może znaleźć swojej mamusi i jest bardzo zdesperowany, ponieważ nie chce nic jeść. Mam nadzieję, że w pewnym momencie mu przejdzie”.

» W najnowszym odcinku “Conversations with The Big Guy” były WWE Superstar Ryback wypowiedział się na temat incydentu z udziałem Sheamusa, który miał miejsce na poniedziałkowym Monday Night RAW:

”Wielu facetów uważa, że Sheamus jest szorstkim wrestlerem. Miałem okazję wielokrotnie przebywać z nim w jednym ringu – odbyliśmy wiele live eventów razem i myślę, że walczyło nam się dobrze. Bill DeMott zawsze uczył nas o tym, aby uderzać w jedno miejsce zwłaszcza, że jest się większym facetem, gdyż to przyniesie większy efekt. W przeszłości między mną, a Sheamusem doszło do lekkiej sprzeczki, ale w ringu byliśmy zgodni jak jeden mąż. Przyjemnością było móc walczyć z agresywnym Irlandczykiem jakim jest Sheamus. Wiecie wypadki czasami się zdarzają i tym razem do takiego doszło. Myślę, że to było przypadkowe uderzenie i Sheamus nie będzie próbował na własną rękę rozstrzygnąć tego nieporozumienia”.

» Po zejściu wczorajszego odcinka WWE 205 Live odbył się dark tag team match, w którym John Cena oraz obecnym WWE Intercontinental Champion Dean Ambrose pokonali AJ Stylesa oraz Barona Corbina.