Adam Cole dołączy do WWE?, Dark Match po 205 Live, Promo walki Undertakera, The Rock na WrestleManii 33?

» WWE Hall of Famer Jim Ross w najnowszym odcinku swojego podcastu wypowiedział się na temat Adama Cole’a, który prawdopodobnie dołączy do WWE we kwietniu:

”Domyślam się, że Adam Cole dołączy do WWE w kwietniu tego roku. Od dłuższego czasu pojawiały się takie spekulacje co nie wpływało dobrze na samego zawodnika. Niemniej jednak Adam Cole zrobił wszystko co mógł na scenie niezależnej i doszedł do wniosku, że najwyższy czas na przekazanie pałeczki komuś innemu. Myślę, że Christopher Daniels przez bardzo długi czas będzie w posiadaniu ROH Championship po zwycięstwie odniesionym nad ówczesnym mistrzem Adamem Colem. Jestem dumny z chłopaków występujących w ROH”.

» Po zejściu wczorajszego odcinka WWE 205 Live odbył się dark match, w którym Dean Ambrose pokonał Barona Corbina w walce o IC Championship, a następnie zaakceptował wyzwanie swojego przeciwnika i na WrestleManii 33 zmierzą się ze sobą.

» Poniżej przedstawiamy materiał promujący walkę Romana Reignsa z The Undertakerem, do której dojdzie podczas WrestleManii 33:

» Dwayne ”The Rock” Johnson za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat Erica LeGranda oraz ewentualnej obecności na WrestleManii 33: