Jim Ross o walce Takera z Reignsem, Edge o indukcji Beth Phoenix, Shawn Michaels o NXT, Wes Brisco na temat Aces & Eights

» WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat starcia Romana Reignsa z The Undertakerem, do którego dojdzie na WrestleManii 33:

”Często fani zadają mi pytanie dotyczące walki, która zakończy tegoroczną WrestleManię i za każdym razem odpowiadam, że będzie to starcie Romana Reignsa z The Undertakerem. Istnieje wiele sposobów na to, aby wypadła bardzo dobrze. Najważniejsze jest to, aby głównym prowadzącym był Roman Reigns, który mógłby odnieść zwycięstwo po przez drobne oszustwo co świadczyło by o jego byciu tweenerem bądź lekkim heel turnem. W tym pojedynku nie chodzi o The Undertakera tylko o wykreowanie nowej postarcii Reignsa”.

» WWE Hall of Famer Adam ”Edge” Copeland wypowiedział się na temat wprowadzenia jego żony Beth Phoenix do WWE Hall of Fame w tym roku:

”Pozdrowienia dla kobiet w #InternationalWomensDay. Myślę, że to odpowiedni czas na to, aby skomentować wprowadzenie mojej żony, Beth Copeland, Beth Phoenix aka The Glamazon do HOF. To co ona zrobiła dla WWE jest niesamowite i może pochwalić się wszystkim swoim CV.
Oto rozpiska najważniejszych momentów w życiu Beth:

-Pierwszy ladder match z udziałem kobiet z Katie Lee Burchill

-Pierwszy Table Match z udziałem kobiet z Natalią vs LayCool

-Pierwszy I Quit Match z udziałem kobiet z Meliną

-Druga kobieta, która wystąpiła w Royal Rumble(wyeliminowała The Great Khaliego)

-3krotna mistrzyni WWE Women’s

-Mistrzyni Divas

-Trzecia kobieta pod względem ilości występów w WWE PPV(38). Przed nią są tylko: Trish Stratus oraz Natalya(39)”.

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels wystąpił gościnnie w podcaście Jima Rossa, w którym wypowiedział się na temat swojej pracy w NXT:

”Myślę, że każdy z fanów wrestlingu ma świadomość tego, że w ciągu kilku ostatnich tapingów WWE NXT wszyscy na Florydzie mogli liczyć na moją pomoc. Następnie pojawiłem się podczas specjalnego eventu TakeOver: San Antonio. To było coś niesamowitego coś na co pracowaliśmy od bardzo długiego czasu. Jestem wdzięczny Hunterowi za możliwość pracy w NXT, gdzie najważniejszą rzeczą jest spójność. To coś czego każdy potrzebuje, aby móc być tam. Najbardziej cieszy mnie to, że gwiazdy pokroju The Undertakera, czy Steve’a Austina popierają mnie w tym co robię”.

» Były członek nieistniejącej grupy Aces & Eights, Wes Brisco wystąpił w 248 odcinku podcastu The Two Man Power Trip of Wrestling, w którym wypowiedział się na temat swojego pobytu w Aces & Eights:

”Jeśli mam być z tobą szczery to muszę stwierdzić, że to był odlot. Cała koncepcja jaką mi przekazano była niesamowita niemal zwaliła mnie z nóg. Spędziliśmy sporo czasu nad tym projektem, który według mnie bardzo dobrze się sprzedał. Już na samym początku nasze merch były sprzedawane jako number #1 w sklepach. Wszyscy mówili o nas, było bardzo głośno i to było coś nowego dla mnie”.