Ostatnia WrestleMania The Undertakera?, Eric Young o Shawnie Michaelsie, Noam Dar kontuzjowany

» WWE SmackDown Superstar Randy Orton wypowiedział się na temat walki Romana Reignsa z The Undertakerem podczas tegorocznej WrestleManii:

”Taker ma zmierzyć się z Romanem Reignsem. Myślę, że to będzie dobra walka i zamknie kartę WrestleManii 33. Wszyscy z pewnością będą zadowoleni z wyniku tej walki. Spodziewam się tego, że The Undertaker będzie rzucał Romanem Reignsem jak szmacianą lalką, ale w ostateczności to Big Dog wyjdzie zwycięsko. Czy to będzie ostatni pojedynek Takera? Mam nadzieję, że nie, ponieważ jest on największą gwiazdą w historii federacji”.

» WWE NXT Superstar Eric Young udzielił wywiadu dla portalu ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat Shawna Michaelsa, który był dla niego inspiracją:

”Nie staram się być Shawnem Michaelsem. Staram się być samym sobą. Największą inspiracją dla mnie jest Shawn Michaels. Myślę, że wielu facetów może być oskarżonych o próbę naśladowania świetnego WWE Hall of Famera. Poznałem go jakiś czas temu i jestem podekscytowany tym czego byłem w stanie się od niego nauczyć”.

» Portal The Wrestling Observer donosi, że Noam Dar nabawił się drobnego urazu w starciu z Austinem Ariesem co mogliśmy zaobserwować podczas wtorkowego odcinka 205 Live. W tym tygodniu Noam Dar zostanie przebadany przez służby medyczne i wtedy dowiemy się co tak na prawdę mu dolega: