Reunion The Bullet Club, Kolacja gwiazd NJPW i WWE, Dream match na live evencie w Chinach, Randy Orton vs John Cena Senior, Gwiazdy 205 Live grają w UFC 2

» Zbyt często nie można zobaczyć gwiazd WWE oraz New Japan Pro Wrestling w jednym miejscu, jednak w zeszły weekend taka sytuacja miała miejsce, gdyż największe nazwiska spotkały się na wspólnej kolacji. Live event z udziałem gwiazd SmackDown Live odbył się w Edion Arena w Osace niemal w tym samym czasie co event New Japan Pro Wrestling’s Destruction w Hiroszimie. Założyciel Bullet Club, czyli Bad Luck Fale za pośrednictwem portali społecznościowych opublikował zdjęcie ze wspólnej kolacji, na której znalazły się takie gwiazdy jak: Tama Tonga, Tanga Loa, Chase Owens oraz AJ Styles, który w przeszłości z powodzeniem prowadził klub jako IWGP Heavyweight Champion:

» WWE Superstar Sami Zayn za pośrednictwem Twittera opublikował wpis dotyczący swojego dream matchu, który odbył się w niedzielę wieczorem podczas house show w Chinach. Sami zmierzył się z fatal four way matchu z AJ Stylesem, Kevinem Owensem oraz Shinsuke Nakamurą:

» Federacja World Wrestling Entertainment opublikowała materiał wideo z niesławnego pojedynku Randy’ego Ortona z ojcem Johna Ceny na Monday Night RAW, który miał miejsce niespełna dziesięć lat temu. Poniżej przedstawiamy skrót z tego pojedynku:

» Na oficjalnym kanale Xaviera Woodsa na YouTubie, czyli UpUpDownDown byliśmy świadkami konfrontacji z udziałem 205 Live Superstars Tony’ego Nese i Noam Dara, którzy mierzyli się ze sobą w grze wideo UFC 2. Zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału jeśli chcecie się dowiedzieć, który z zawodników okazał się być lepszym graczem wideo: