Uwaga na Spoilery! Wielkie nazwiska na 25-leciu RAW, Aktualizacja stanu zdrowia Romana Reignsa, Nia Jax powróciła na RAW?, Mick Foley staje w obronie Lio Rusha

» Tymczasem na stronie internetowej The New York Post pojawiła się informacja dotycząca uczestników 25 rocznicy Monday Night RAW. Odcinek ten odbędzie się 22 stycznia 2018 roku w The Manhattan Center w Nowym Jorku. Jak się okazało swój udział w tym wydarzeniu zapowiedziały takie gwiazdy jak:
WWE Hall of Famer Shawn Michaels
The Undertaker
Kevin Nash

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

Bilety dostępne w sprzedaży na to wydarzenie będą od 3 listopada. Warto dodać, że będzie to także ostatnie RAW poprzedzające przyszłoroczną galę Royal Rumble.

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet opublikował aktualizację dotyczącą aktualnego stanu zdrowia Romana Reignsa oraz jego harmonogramu WWE:

#1 Roman Reigns nie został w pełni ”wyczyszczony”, aby móc powrócić do rywalizacji na ringu.

#2 Nie będzie częścią poniedziałkowego RAW oraz tournee WWE po Wielkiej Brytanii.

#3 Pierwotnie miał wystąpić razem z Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem jako The Shield, jednak mistrzowie będą bronić pasów tag teamowych podczas WWE UK.

#4 Najprawdopodobniej zobaczymy go dopiero podczas gali Survivor Series.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w internecie pojawiła się informacja dotycząca obecności byłej pretendentki do pasa kobiecego RAW, czyli Nia Jax, o której w internecie ostatnio zrobiło się bardzo głośno i wydawało się, że zawodniczka rozstanie się z WWE, jednak chyba do tego nie dojdzie.

nia jax

» WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat komentarza Lio Rusha dotyczącego zwolnienia Emmy z WWE, który w ostatnim czasie zyskał sporo negatywnej opinii: