Zapowiedź eventu po WrestleManii 33, Plakat promujący WM 33, Kurt Angle o relacji z Vincem, Bobby Roode o pretendencie

» 14 kwietnia w Dunkin’ Donuts Center w Providence odbędzie się pierwszy RAW live event po WrestleManii 33. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków jakie obejrzymy podczas tego wydarzenia:

-Finn Balor vs. Rusev
-Samoa Joe vs. Sami Zayn
-Big Show vs. Jinder Mahal
-Roman Reigns vs. Braun Strowman
-Chris Jericho vs. Kevin Owens
-Rich Swann vs. WWE Cruiserweight Champion Neville
-Sasha Banks & RAW Women’s Champion Bayley vs. Nia Jax & Charlotte
-The New Day vs. Cesaro & Sheamus vs. Enzo Amore & Big Cass vs. RAW Tag Team Champions Luke Gallows & Karl Anderson

Waszym zdaniem Finn Balor rozpocznie feud z Rusevem i panowie zmierzą się ze sobą na WrestleManii 33?

» Zarówno Kevin Owens jak i AJ Styles zostali przesunięci do tytuł na plakacie promującym tegoroczną WrestleManię 33. Jak widać główną rolę podczas tego wydarzenia odgrywać będą: The Undertaker, Roman Reigns, Bill Goldberg, Brock Lesnar oraz Bayley:

Latest promo poster for #wrestlemania33! Guess who’s in the back? Photo credit: WWE

Post udostępniony przez WrestleZone (@wrestlezonecom)

» Przyszły WWE Hall of Famer Kurt Angle w rozmowie dla Reddit AMA wypowiedział się na temat swojej relacji z Vincem McMahonem:

”Kocham Vince’a. Wspaniale było go zobaczyć w zeszłym tygodniu. Spotkanie po jedenastu latach. Spotkaliśmy się w tym samym miejscu co w 2006 roku kiedy odchodziłem. Vince zawsze był pozytywnie nastawiony do mnie. Bardzo się starał mi pomóc na wiele sposobów(chociażby wtedy kiedy miałem problemy z alkoholem). Wyjaśniliśmy sobie wszystkie sporne kwestie, przeprosiłem go po czym przytuliliśmy się”.

» WWE NXT Champion Bobby Roode wystąpił w podcaście Planeta Wrestling, w którym wypowiedział się na temat pretendenta do jego tytułu:

”Cóż…. zobaczymy co się stanie, to znaczy nie wiem. Są wrestlerzy w NXT, którzy zasługują na taką szansę. Możliwe, że Kassius Ohno będzie pierwszym z nich, ponieważ to facet, który wrócił do firmy i jego głównym celem jest bycie najlepszym. Dziwne jest to, że podczas pierwszego pobytu w rozwojówce NXT nie otrzymał szansy na zdobycie tytułu. Są także faceci pokroju Rodericka Stronga, Aleistera Blacka, Hideo Itamiego, czy też Tye Dillingera, który również ma niedokończone sprawy ze mną”.