Uwaga na Spoilery! Znana rywalka Asuki, Bully Ray chce pomóc ROH, Adam Cole o swoim rywalu, Jake Roberts o mistrzu WWE

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT dowiedzieliśmy się, że na najbliższej gali NXT TakeOver: Orlando obecna mistrzyni NXT Asuka zmierzy się z Ember Moon. Warto dodać, że ten specjalny event odbędzie się 1 kwietnia w Amway Center w Orlando:

» Były TNA Superstar Bully Ray w rozmowie ze Scottem Fishmanem wyjawił, dlaczego dołączył do federacji Ring of Honor:

”Chcę pracować w Ring of Honor zarówno w ringu jak i za kulisami. Bardzo chciałbym móc pracować z kimś pokroju Jaya Lethala oraz The Briscoes. Chcę im pomóc w rozwoju swojej postaci. Jedyną rzeczą, której nauczyłem się dzięki Vince’owi McMahonowi oraz Paulowi Heymanowi jest wykreowanie postaci oraz stworzenie dobrej fabuły”.

» Ring of Honor World Champion Adam Cole udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat swoich relacji z Christopherem Danielsem:

”Moja historia z Christopherem Danielsem jest o wiele głębsza niż się ludziom wydaje. Kiedy po raz pierwszy obejrzałem Ring of Honor to jedną z głównych postaci był Chris Daniels, a ja byłem jego wielkim fanem. Niestety byłem także świadkiem jego przemiany, więc tym bardziej cieszę się z tego, że będziemy mieli ze sobą okazję rywalizować podczas 15th Anniversary of Ring of Honor. Chris jest faworytem w naszym pojedynku ze względu na jego wielkie doświadczenie”.

» WWE Hall of Famer Jake Roberts w rozmowie z Justinem Barrasso wypowiedział się na temat zdobycia WWE World Championship przez Braya Wyatta:

”To wspaniałe, że Bray Wyatt został mistrzem, ale troszkę martwi mnie sposób prowadzenia jego postaci. Po zdobyciu tytułu przez Braya ludzie na SmackDown chantowali ”Zasługujesz na to!” – niesamowita sprawa tylko, dlaczego heel jest tak popularny? Mam nadzieję, że pozwolą mu na zachowanie obecnego charakteru”.