Czy Bray Wyatt będzie zwycięzcą Royal Rumble Matchu?, Kolejny uraz Enzo Amore, Streak Asuki zostanie przerwane przez Nia Jax?

» Podczas WWE Monday Night RAW Fallout pożeracz światów Bray Wyatt poinformował wszystkich o tym, że weźmie udział w najbliższym royal rumble matchu, który odbędzie się na gali PPV Royal Rumble – 28 stycznia:

Coraz częściej mówi się o tym, że Bray może zostać potencjalnym pretendentem do mistrzostwa Universal bądź WWE zważywszy na jego dobry feud z Mattem Hardym, dla którego oficjele WWE również szykują ciekawe plany, a mianowicie title shot.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore zachował tytuł mistrzowski w starciu z Cedrickiem Alexanderem mimo porażki doznanej po przez wyliczenie. W trakcie pojedynku mistrz po raz kolejny nabawił się groźnego urazu oka, który tym razem na szczęście skończył się tylko czterema szwami:

» Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu na Monday Night RAW w AT&T Center w San Antonio odbędzie się starcie z udziałem kobiet, w którym była NXT Women’s Champion Asuka stanie przed szansą na pokonanie Nia Jax, która w zeszłym tygodniu zaatakowała swoją rywalkę.