Bill Goldberg ponownie w WWE?, Powód połączenia Enzo Amore z Nia Jax, Johnny Impact i Taya Valkyrie na dłużej w Impact Wrestling

» Kilka źródeł zagranicznych informuje o tym, że oficjele federacji World Wrestling Entertainment w ostatnim czasie kontaktowali się z byłym WWE Universal Championem Billem Goldbergiem w sprawie jego występu w tv z okazji 25-lecia RAW.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że w najbliższym czasie Nia Jax będzie występowała u boku Enzo Amore tylko dlatego, iż oficjele chcą ją uchronić od dominacji grupy Absolution w dywizji kobiet na RAW. Wszyscy w federacji wiążą bardzo duże nadzieje wobec tej zawodniczki i chcą, aby w przyszłości, a dokładniej w okolicy Royal Rumble zdobyła RAW Women’s Championship oraz rozpoczęła feud z Asuką, który swoje zwieńczenie będzie miał na przyszłorocznej WrestleManii.

» Federacja Impact Wrestling za pośrednictwem portali społecznościowych ogłosiła o podpisaniu nowych kontraktów z Johnnym Impactem i Tayą Valkyrie, jednak mimo wszystko będą mogli oni wciąż występować w organizacji Lucha Underground.