Triple H o wprowadzeniu Goldberga do Hall of Fame, Na kogo fani czekają z okazji 25-lecia RAW?, Cedric Alexander zostanie nowym mistrzem Cruiserweight?

» WWE COO Triple H udzielił krótkiego wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat wprowadzenia Billa Goldberga do WWE Hall of Fame podczas specjalnej imprezy odbywającej się 6 kwietnia w Nowym Orleanie:

”Goldberg jest wyjątkowym atletą, a także posiada niesamowitą osobowość i dąży do zamierzonego celu. Dzięki swojej niesamowitej karierze spotkał się z wielką sympatią fanów na całym świecie. Jesteśmy zaszczyceni faktem iż Bill Goldberg stanie się WWE Hall of Famerem”.

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się ankieta, w której fani wrestlingu mogą głosować na gwiazdy powracające do WWE z okazji 25-lecia Monday Night RAW. Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki głosowania:

45 procent głosów na Brother Love
24 procent głosów na WWE Hall of Famera Steve’a Austina
11 procent głosów na The Undertakera
4 procent głosów na DX
3 procent głosów na The Bella Twins
3 procent głosów na WWE Hall of Famerów Scotta Halla i Kevina Nasha
2 procent głosów na The Boogeymana
2 procent głosów na WWE Hall of Famerów Jima Rossa i Jerry’ego Lawlera
1 procent głosów na JBL’a, The Dudley Boyz, Teddy’ego Longa oraz Rica Flaira

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Cedric Alexander wypowiedział się na temat swojego starcia z Enzo Amore, które odbędzie się podczas gali PPV Royal Rumble, a na szali zostanie postawiony pas mistrzowski Cruiserweight. Cedric także wspomniał o tym, że Enzo zawsze znajdzie jakieś usprawiedliwienie tylko po to, aby nie bronić swojego tytułu, ale na Royal Rumble Age of Alexander zostanie nowym WWE Cruiserweight Championem: