Uwaga na Spoilery! Stan zdrowia Setha Rollinsa, Bill Goldberg za tydzień na RAW, Segment na RAW, Zdjęcia z planu filmowego

» W przyszłym tygodniu także poznamy aktualny stan zdrowia Setha Rollinsa, który jakiś czas temu został brutalnie zaatakowany przez Samoa Joe w wyniku czego doznał urazu:

» WWE za pośrednictwem Twittera ogłosiło, że w przyszłym tygodniu na Monday Night RAW zawita Bill Goldberg, który postanowi się odnieść do słów Brocka Lesnara i Paula Heymana, a także będzie kontynuował swoją drogę po tytuł WWE Universal:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW otrzymaliśmy segment z udziałem Paula Heymana oraz Brocka Lesnara, który jest opisany pod tym linkiem. Panowie wypowiedzieli się na temat sytuacji związanej z Billem Goldbergiem oraz jego walką na FastLane o WWE Universal Championship.

» Poniżej przedstawiamy zdjęcia z planu filmowego ‘‘Fighting With My Family’‘, w którym udział biorą takie gwiazdy jak: Paige, Tessa Blanchard oraz była TNA Knockout Thea Trinidad jako AJ Lee: