WWE Hall of Famer Edge z nowym wyglądem, Paige odpowiada na życzenie śmierci, CM Punk wyjawia zabawną historię

AJ Lee ważnym świadkiem w procesie CM Punka, Konfrontacja Cody’ego Rhodesa z byłym zawodnikiem MMA, Seth Rollins o ataku Eliasa

» Pozew w wysokości jednego miliona dolarów wciąż jest kontynuowany. W sprawie ma zeznawać bardzo ważna osoba, żona CM Punka & była mistrzyni Divas WWE AJ Lee. Ta informacja została podana w podcaście Art Of Wrestling i rzeczywiście dowiemy się, czy CM Punk pojawił się u osobistego lekarza swojej żony w celu uzyskania diagnozy związanej z infekcją gronkowca. Czas pokaże, ja się potoczy ta sytuacja, ale jeśli dowiemy się czegoś nowego, to od razu was o tym poinformujemy.

» Cody Rhodes z pewnością nie jest facetem, z którym warto siłować się w ringu z wiadomych przyczyn. Phil Baroni niedawno odpowiedział na wpis, jaki pojawił się na oficjalnym Twitterze federacji NWA w następujący sposób:

”Cody Rhodes jest do bani! Nie możecie znaleźć kogoś bardziej wiarygodnego?”.

Phil Baroni to były zawodnik MMA, który walczył dla wielu wielkich firm na całym świecie. W 2014 roku poinformował, że chce zostać profesjonalny wrestlerem, więc został przeszkolony przez D Lo Browna. Jego przygoda z wrestlingiem jest nieowocna, ponieważ nie zrobił nic szczególnego poza występem w jednym meczu z New Jackiem na Pro Wrestling Syndicate Super Card 2016.

Były WWE Superstar postanowił wypowiedzieć się na temat osoby, która go obraziła:

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW miał miejsce Intercontinental Championship Match z udziałem Jindera Mahala oraz Setha Rollinsa. Obecny mistrz obronił tytuł mistrzowski, jednak został on brutalnie zaatakowany przez Eliasa, co przyczyniło się do zaangażowania pojedynku z udziałem tych wrestlerów na gali PPV Money in the Bank. The Architekt za pośrednictwem Twittera postanowił wysłać wiadomość do Eliasa: