AJ Lee wraca do WWE?

AJ Lee wycofała się z WWE kilka dni po WrestleManii 31 w 2015 roku. Żona CM Punk’a nie ma powodu, aby powracać do ringu , ale ostatnio spekulowano, że była mistrzyni Div  myśli o tym.
AJ Lee była główną częścią kobiecej dywizji WWE przez wiele lat, zanim stała się najdłużej panującą mistrzynią Divas w historii i została wprowadzona w ciekawy spór z Paige. Lee poślubiła CM Punk’a w 2014 roku i sądzono, że jednym z głównych powodów, dla których opuściła WWE było to, że doszło do konfliktu pomiędzy federacją a jej mężem, a tak naprawdę głównym powodem odejścia było ​​spowodowanie trwałego uszkodzenie jej kręgosłupa szyjnego.

Ostatni post Carmelli dotyczący wszystkich kobiet, w którym stwierdziła, że ​​jest lepsza, niż one, zaczęto spekulować, że AJ Lee może powrócić do firmy, ale według Mike’a Johnsona z PWInsider, tak nie jest.

 AJ Lee wspomniała w swojej książce, że zdecydowała się zrezygnować z Wrestlingu z powodu problemów fizycznych. To nie był problem CM Punka z WWE, chociaż w tym momencie prawdopodobnie czuła się jak dziecko w trakcie rozwodu. Już planowała następny etap swojego życia, poza Wrestlingiem. Nie wierzę  żeby kiedykolwiek wróciła.

Lee jest obecnie autorką bestsellerów i pracuje nad przekształceniem swojego pamiętnika z roku 2017 w serial telewizyjny. Lee zdecydowanie rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu i na razie zamknęła drzwi do swojej kariery zapaśniczej. Była mistrzyni zawsze będzie postrzegana jako jedną z najlepszych kobiet wszech-czasów, ponieważ nigdy nie była zapaśniczką, która dostosowała się do sposobu traktowania kobiet w firmie. Lee miała plan i nigdy nie zmieniła sposobu, w jaki postrzegała siebie, co jest inspiracją dla wielu kobiet.