Braun Strowman grozi Conorowi McGregorowi, Oświadczenie WWE w sprawie promocji, Powód nieobecności Emmy na Monday Night RAW, Co fani chcą oglądać w sieci WWE Network?

» WWE RAW Superstar Braun Strowman udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat przyszłości Conora McGregora związanej z WWE:

”Myślę, że Conor McGregor mógłby bardzo dobrze wpasować się na 205 Live, ponieważ wiem iż na RAW nie miałby większej szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności, a ja nie chciałbym się z nim mierzyć, bo zmiażdżyłbym go tak samo jak Enzo Amore w ostatnim czasie”.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW nie pojawiła się Emma, ponieważ otrzymała kilka dni wolnego od tv tylko po to, aby mogła spędzić trochę czasu ze swoją rodziną w Australii. Jak wiadomo na niedzielnej gali PPV No Mercy weźmie ona udział w starciu o mistrzostwo kobiet RAW.

» WWE wydało oświadczenie w sprawie prom wygłaszanych przez obecnego mistrza WWE Jindera Mahala na SmackDown:

”Podobnie jak wiele innych programów telewizyjnych lub filmów, WWE chce stworzyć program z fikcyjnymi osobowościami, które w rzeczywistości obejmują kwestie dotyczące wrażliwych tematów świata. Firma WWE jest tolerancyjna dzięki czemu u nas pracuje wiele osób różnej narodowości”.

» Na stronie wwe.com pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na wydarzenia/live eventy/gale jakie chcą w przyszłości zobaczyć w sieci WWE Network. Poniżej przedstawiamy dostępne opcje do wyboru:

Gale:
Ring of Honor, Total Nonstop Action, ICW.

Turnieje:
A Tag Team Tournament, King of The Ring, Queen of the Ring, WWE vs NXT Tournament, Kolejny United Kingdom Tournament, Mae Young Classic
WWE’s version of Game of Thrones, The Office oraz Southpaw Regional Wrestling.