Uwaga na Spoilery! Ogłoszenie WWE w sprawie kontuzjowanego wrestlera na RAW, Czy Enzo Amore pojawił się na RAW?, TLC match zapowiedziany na TLC 2018

» Tak prezentuje się oficjalne oświadczenie w sprawie kontuzji Brauna Strowmana, jakiej nabawił się na wczorajszym Monday Night RAW za sprawą Barona Corbina, Drew McIntyre oraz Bobby’ego Lashleya(w/Lio Rush):

„Braun Strowman doznał kontuzja za sprawą Barona Corbina, Drew McIntyre i Bobby’ego Lashleya na wczorajszym Monday Night RAW. Podczas Six-Man Elimination Tag Team Matchu, Drew McIntyre, Bobby Lashley i Baron Corbin brutalnie zaatakowali Brauna Strowmana rozbijając jego prawą rękę przy użyciu stalowych schodów. WWE.com może teraz potwierdzić, że Strowman doznał poważnych obrażeń i został poddany różnym badaniom w celu ustalenia rozmiaru obrażeń”.

„Wcześniej na RAW, Komisarz Stephanie McMahon poinformowała, że na TLC odbędzie się Tables, Ladders & Chairs Match z udziałem Barona Corbina oraz Brauna Strowmana. Jeśli Braun pokona Corbina, to otrzyma szansę na zdobycie WWE Universal Championship podczas Royal Rumble. Jeśli Corbin przegra, to straci swoją dotychczasową władzę, ale jeżeli uda mu się wygra, to na stałe zostanie GM RAW”.

» Federacja WWE poinformowała, że ich ekipa bezpieczeństwa była w stanie pełnej gotowości przed Monday Night RAW w Staples Center ze względu na możliwość pojawienia się Enzo Amore. Jak widać na drzwiach zostało umieszczone zdjęcie Enzo, dzięki czemu ochroniarze będą mieć pewność, iż wrestler nie dostał się na arenę. W niedzielę na Survivor Series pojawił się były WWE Cruiserweight Champion, który został wyrzucony przez służby medyczne, przy czym doszło do urazu jednego z fanów.

» Na RAW dowiedzieliśmy się, że podczas gali WWE PPV TLC dojdzie do konfrontacji z udziałem Brauna Strowmana i Barona Corbina w stypulacji Tables & Ladders & Chairs. Zgodnie z ustaleniami obecnej komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon, jeśli Braun pokona swojego rywala, to na gali PPV Royal Rumble zmierzy się o WWE Universal Championship. Jeśli Corbin pokona swojego rywala, to będzie pełnił funkcję oficjalnego Generalnego Managera RAW. Jeśli przegra z potworem, to utraci swój status w The Authority.