Uwaga na Spoilery! Informacje w sprawie kontuzji Brauna Strowmana, Drew McIntyre potwierdził udział w Royal Rumble Matchu, Seth Rollins o walce z Corbinem

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW pojawił się Braun Strowman, który skonfrontował się z Paulem Heymanem. Jak wiecie, Paul pojawił się, aby promować występ swojego podopiecznego, czyli Brocka Lesnara na Royal Rumble 2019. Na poniżej zamieszczonym materiale wideo możemy zauważyć, że Strowman nie ma już ortezy na kontuzjowanym łokciu. Według najnowszego raportu Braun nie będzie walczył na ringu WWE aż do styczniowego PPV Royal Rumble. Taki zabieg ma na celu uchronienie wrestlera przed kontuzją zanim odbędzie się WWE Universal Championship Match.

» WWE potwierdziło, że Drew McIntyre będzie uczestnikiem męskiego Royal Rumble Matchu, który odbędzie się w przyszłym roku na gali PPV Royal Rumble. Drew na wczorajszym RAW poinformował, że zamierza wygrać, aby spełnić swoje przeznaczenie i na WrestleManii 35 zdobyć mistrzostwo Universal. Jak wiadomo z numerem 30 pojawi się zwycięzca turnieju Mixed Match Challenge, czyli R’Truth.

» Podczas świątecznego odcinka WWE Monday Night RAW, Seth Rollins pokonał Barona Corbina w walce wieczoru. Jak widać poniżej, Rollins za pośrednictwem Twittera opublikował wpis dotyczący pracy swojego przeciwnika:

“To był naprawdę zabawny mecz z Corbinem”.