Asuka pobiła rekord Goldberga, Eva Marie odchodzi z WWE?, Mauro Ranallo odszedł z WWE

» Blasting News opublikowało artykuł na temat Asuki, która oficjalnie przebiła legendarną passę zwycięstw Golberga. Pierwotnie zakładano że Bill wygrał 173 walki z rzędu, ale po oficjalnych obliczeniach wychodzi na to, że były mistrz WWE Universal miał 155 kolejnych zwycięstw. Japonka tymczasem ma już 163 wygrane w WWE. Tutaj link do artykułu, a ja przypomnę że na następnym NXT Takeover w Chicago Asuka będzie bronić pasa w walce Fatal 4 Way, a jej rywalkami będą Ruby Riot, Ember Moon i Nikki Cross.

» Jeszcze kilka dni temu Dave Meltzer informował że Paige prawdopodobnie nie wróci już do ringu WWE, a teraz wygląda na to że podobny los może spotkać Eve Marie. PWInsider informuje, że czerwono włosa zawodniczka nadal promuje Total Divas i pewnie w owym programie jeszcze się nieraz pojawi, aczkolwiek na Raw lub Smackdown raczej na pewno jej już nie zobaczymy, gdyż po zakończeniu obecnego kontraktu ma ona opuścić WWE.

» Możemy już oficjalnie powiedzieć, że Mauro Ranallo zakończył współpracę z WWE. Portal „Newsweek” poinformował, iż Kanadyjczyk doszedł do porozumienia z federacją i zapewnił, że jego odejście nie ma nic wspólnego z JBL’em. Kontrakt Mauro kończy się 12 Sierpnia, bardzo możliwe że po jego wygaśnięciu ponownie zajmie się komentowaniem gal NJPW. Co ciekawe Dave Meltzer porównał całą historię na swoim forum do TNA tracącego umowy telewizyjne z Destination America i Spike TV i powiedział, że radzi nam po prostu usiąść, być cierpliwym i pozwolić aby cała akcja się rozegrała.

autor: Rainmaker