Główny powód nieobecności Nia Jax na RAW, Mojo Rawley odnośnie ataku na Zacka Rydera, Lumberjack match na Clash of Champions

» Kilka tygodni temu w internecie pojawiły się plotki dotyczące odejścia Nia Jax z federacji World Wrestling Entertainment, a powodem jej domniemanego odejścia miało być niezadowolenie ze swojej pozycji. Wkrótce po tej plotce zawodniczka pojawiła się na live evencie, a następnie znalazła się w drużynie RAW, która na gali Survivor Series zmierzyła się z ekipą SmackDown. Nia Jax dla The Mirror wyjawiła, że postanowiła sobie odpocząć od wrestlingu, ponieważ nie była wmieszana w żaden większy segment.

» Podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live Mojo Rawley udzielił krótkiego wywiadu, w którym wyjaśnił, dlaczego w zeszłym tygodniu zaatakował swojego tag team partnera Zacka Rydera co doprowadziło do rozpadu The Hype Bros:

”Nie chodzi o to co zrobiłem Zackowi. Chodzi o to co Zack zrobił mi. Jakiś czas temu Ryder doznał groźnego urazu dzięki czemu miałem szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności i nawet udało mi się wygrać Andre The Giant Memorial Battle Royal oraz wszystkie kręciło się wokół mnie. Niestety Zack po powrocie pociągnął mnie ze sobą na dno i udowodnił, że jest słabym zawodnikiem i nie jest w stanie zagwarantować mi sukcesu, więc zdecydowałem się coś z tym zrobić”.

» Podczas ostatniego epizodu SmackDown, Generalny Manager Daniel Bryan ogłosił, że na gali PPV Clash of Champions odbędzie się Women’s Championship Lumberjack Match, w którym obecna mistrzyni Charlotte Flair stanie w jednym ringu z Natalyą. Wcześniej wspomniana PPV odbędzie się 17 grudnia tego roku, a udział w niej wezmą tylko gwiazdy należące do niebieskiego brandu.