Plany dotyczące Charlotte Flair oraz Carmelli, Mark Briscoe kontuzjowany, Joe Koff chciałby Daniela Bryana w ROH, James Ellsworth o współpracy z Carmellą

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że najprawdopodobniej jeszcze w tym roku Charlotte Flair pokona obecną mistrzynię SmackDown Women’s Natalyę i odbierze jej tytuł jednak to nie wszystko, gdyż co raz częściej dochodzą do nas słuchy odnośnie realizacji walizki Money in the Bank przez Carmellę, która ma bardzo duże poparcie ze strony oficjeli WWE oraz samego prezesa Vince’a McMahona.

Czy myślicie, że na WrestleManii 34 obejrzymy starcie z udziałem Carmelli oraz Charlotte Flair o WWE SmackDown Women’s Championship?

» Podczas najnowszej gali Ring of Honor w Pittsburghu kontuzji w starciu z Hiromu Takahashim nabawił się Mark Briscoe, który tuż po rozpoczęcie pojedynku nadwerężył sobie staw łokciowy i nie było mowy o kontynuowaniu tego starcia. Na obecną chwilę wiemy tylko tyle, że uraz jednego z braci The Briscoes nie jest nadzwyczaj poważny i nie będzie potrzebna żadna dodatkowa operacja. Mark z pewnością opuści najbliższe live eventy oraz tegoroczną galę Global Wars.

» Ring of Honor COO Joe Koff udzielił wywiadu dla The AV Club, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu Daniela Bryana do ROH:

”Cały czas przyglądam się bacznie sytuacji związanej z obecnym Generalnym Managerem SmackDown Live Danielem Bryanem. Z tego co wiem to jego kontrakt wygaśnie we wrześniu 2018 roku i jeśli nie zdecyduje się na przedłużeniu umowy z WWE to Ring of Honor powita go z otwartymi rękami oczywiście jeśli wszystkie badania medyczne zostaną pozytywne wypełnione. Jednak trzeba zachować spokój i poczekać do przyszłego roku”.

WWE SmackDown Live Superstar James Ellsworth wystąpił gościnnie w podcaście Dinner With The King James, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Carmellą:

”Jak doszło do powstania tej oryginalnej drużyny?” Aby przeczytać wywiad wystarczy kliknąć w ten LINK.