Uwaga na Spoilery! Starcie kobiet na BackLash, Sheamus o przyjaźni z Cesaro, Statystyki Ericka Rowana, Punishment Martinez o War of the Worlds

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że na najbliższej gali WWE PPV BackLash odbędzie się six women tag team match z udziałem: Charlotte Flair & Becky Lynch i Naomi vs Natalya & Tamina Snuka i Carmella. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z segmentu z udziałem kobiet niebieskiego brandu:

» Pretendent do pasów RAW Tag Team Sheamus wypowiedział się na temat współpracy z Cesaro:

”Od zawsze lubiłem wyzwania. Na początku współpracy z Cesaro nie byłem zbyt szczęśliwy i myślałem, że to będzie krótkotrwały pomysł. Jednak po pewnym czasie wraz z Cesaro staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi i jestem wdzięczny byłego GM RAW Mickowi Foley’owi. Obaj jesteśmy najtwardszymi wrestlerami w branży”.

» Osoba prowadząca statystyki, czyli Darren Bongiovanni poinformował o tym, że Erick Rowan odniósł swoje pierwsze zwycięstwa w tym roku na SmackDown Live. Warto wspomnieć o tym, że w zeszłym roku swoje ostatnie zwycięstwo odniósł 23 sierpnia więc musiał czekać na kolejne aż 9 miesięcy.

» Ring of Honor’s Punishment Martinez udzielił wywiadu dla Fansided.com, w którym wypowiedział się na temat swojego udziału w War of the Worlds tour:

”Mam odbyć jeden pojedynek z Naito. W Japonii jest kilka utalentowanych gwiazd rocka pokroju Hulka Hogana, czy Johna Ceny, a mam tutaj na myśli chociażby Hiroshiego Tanahashiego, Kenny’ego Omege, Kazuchika Okade. Nie mogę się doczekać starcia z Naito, który jest jednym z najlepszych wykonawców w branży. Jestem podekscytowany wydarzeniami, które czekają na nas w Toronto, Dearborn, New York City oraz Philly”.