Uwaga na Spoilery! Byłe gwiazdy TNA w WWE?, Dark Match po SmackDown, Wywiad z American Alpha, Spoilery z WWE 205 Live

» Portal PWInsider.com donosi, że oficjele federacji World Wrestling Entertainment wyrazili zainteresowanie sprowadzeniem byłych TNA Knockouts Mia Yim(Jade) oraz Marti Belle w roli uczestniczek turnieju WWE Women’s, który zostanie wyemitowany w sieci WWE Network. Warto wspomnieć o tym, że w styczniu z TNA pożegnała się Belle natomiast dwa miesiące później Jade. Panie swego czasu stanowiły o sile stajni Dollhouse.

» Po zejściu wczorajszego odcinka SmackDown Live z anteny odbył się dark match z udziałem Shinsuke Nakamury oraz Dolpha Zigglera. Kolejny raz z rzędu wrestler z Japonii okazał się być tym lepszym. Panowie od momentu pojawienia się Nakamury w głównym rosterze pracują ze sobą w dark matchach w celu zachęcenia fanów WWE do oglądania tygodniówki WWE 205 Live.

» W poniższym materiale wideo byli SmackDown Live Tag Team Champions Jason Jordan & Chad Gable (American Alpha) wypowiedzieli się na temat powrotu do Londynu oraz przyjęcia przez WWE Universe. Chad także wspomniał o swoim występie na Igrzyskach Olimpijskich w 2012 roku:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE 205 Live odbył się segment z udziałem Austina Ariesa i Jacka Gallaghera jednak został on przerwany przez obecnego WWE Cruiserweight Championa Neville’a. Warto wspomnieć o tym, że w pierwszej walce Mustafa Ali pokonał Tony’ego Nese po wykonaniu 450 natomiast Akira Tozawa poradził sobie z Brianem Kendrickiem.