Uwaga na Spoilery! Wrestlerki NXT po debiucie na SmackDown, Dark match po WWE 205 Live, Tornado tag team match na 205 Live

» Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z The Iconic Duo po ich debiucie na SmackDown Live, gdzie wrestlerki zniszczyło Charlotte Flair oraz pozwoliły Carmelli na zrealizowanie walizki Money in the Bank i zdobyciu SmackDown Women’s Championship. Peyton powiedziała, że są szczęśliwe, ponieważ osiągnęły to co sobie zamierzyły przed debiutem, czyli przybycie na SmackDown oraz złożenie ważnego przesłania. Billie dodała, że w ten sposób zwróciły na siebie uwagę wszystkich kobiet przebywających na niebieskiej tygodniówce:

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE 205 Live w Nowym Orleanie odbył się dark match, w którym Shinsuke Nakamura pokonał Dolpha Zigglera po wykonaniu Kinshasy. Wrestler z Japonii był dopingowany mimo iż chwilę wcześniej brutalnie zaatakował Daniela Bryana oraz WWE Championa AJ Stylesa.

» W przyszłym tygodniu na WWE 205 Live odbędzie się tornado tag team match, w którym Akira Tozawa oraz Hideo Itami zmierzą się z Lincem Dorado i Gran Metalikiem. Oficjele WWE mają w planach wprowadzenie 205 Live Tag Team Titles i wszystko wskazuje na to, że wkrótce odbędzie się turniej o te tytuły mistrzowskie: