Uwaga na Spoilery! Fatal 4 Way na No Mercy, Starcie z udziałem Braya Wyatta oraz Finna Balora, Nick Jackson negatywnie o WWE, Nowy theme song Eliasa

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się tag team match z udziałem obecnej mistrzyni kobiet Alexą Bliss i Sashą Banks oraz Emmą i Nia Jax. Niespodziewanie zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa Emmy dzięki czemu w tym miesiącu na gali No Mercy odbędzie się Fatal 4-Way Match o RAW Women’s Championship z udziałem całej tej czwórki:
Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW na oficjalnym profilu WWE na Twitterze pojawił się materiał wideo z debiutu Eliasa z nowym theme songiem:

Po pojedynku Nia wykonała swoją akcję kończącą na tag team partnerce. Jak myślicie, czy Alexa obroni tytuł na No Mercy?

» Na stronie WWE.com pojawiła się informacja dotycząca starcia Finna Balora z Brayem Wyattem, do którego dojdzie 24 września na gali No Mercy w Staples Center w Los Angeles:

”Po siedmiu dniach nieobecności na RAW, Bray Wyatt skutecznie ingerował w Battle Royal o miano pretendenta do pasa IC i wyeliminował z niego Finna Balora. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że głównym powodem takiego postępowania pożeracza świata był fakt iż chce on zmierzyć się z byłym mistrzem WWE Universal na gali No Mercy”.

» Nick Jackson z The Young Bucks za pośrednictwem Twittera postanowił wypowiedzieć się na temat świątecznych nagrać RAW, które będą transmitowane na żywo w Boże Narodzenie oraz Nowym Roku:

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW na oficjalnym profilu WWE na Twitterze pojawił się materiał wideo z debiutu Eliasa z nowym theme songiem: