Uwaga na Spoilery! Braun Strowman wysyła ostrzeżenie dla Brocka Lesnara, Zaktualizowana karta No Mercy 2017, Kto pretendentem do Cruiserweight Championship?, Beth Hardy o świątecznej emisji WWE

» Podczas wczorajszego RAW odbył się steel cage match, w którym pretendent do pasa WWE Universal Braun Strowman pokonał The Big Showa, a następnie wysłał bardzo ciekawą wiadomość w kierunku obecnego mistrza Brocka Lesnara, z którym zmierzy się o tytuł na najbliższej gali PPV, czyli No Mercy:

» 24 września tego roku w Staples Center w Los Angeles odbędzie się gala WWE PPV No Mercy. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki:

WWE Universal Championship
Brock Lesnar (c) vs Braun Strowman

Singles Match
John Cena vs Roman Reigns

WWE Raw Tag Team Championship
Seth Rollins & Dean Ambrose (c) vs Cesaro & Sheamus

WWE Raw Women’s Championship
Alexa Bliss (c) vs Sasha Banks vs Nia Jax vs Emma

Singles Match
Finn Balor vs Bray Wyatt

Cruiserweight Championship
(Zwycięzca Fatal 5 Way match na 205 Live)
Neville (c) vs TBD

» Tymczasem dowiedzieliśmy się, że podczas dzisiejszego odcinka WWE 205 Live odbędzie się Fatal 5-Way Match o miano pretendenta do pasa WWE Cruiserweight, o który powalczy na gali No Mercy z obecnym mistrzem Nevillem. Uczestnikami tego starcia będą: Tony Nese, Brian Kendrick, Gran Metalik, Cedric Alexander oraz Enzo Amore.

» Beth, czyli żona Jeffa Hardy’ego za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat decyzji WWE o emisji na żywo RAW w dniu Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku: