Jeff Hardy chce zrobić coś szalonego na HIAC, Ważne ogłoszenie Kombat Pro Wrestling, Roman Reigns przed walką na Hell in a Cell

» WWE Star Jeff Hardy w rozmowie dla TalkSport obiecał, że zamierza zrobić coś wyjątkowego, ponieważ nigdy wcześniej nie miał okazji wystąpić w stypulacji Hell in a Cell na Hell in a Cell:

”Sporo o tym rozmawialiśmy, ponieważ jedyną rzeczą, której nie miałem okazji doświadczyć, to Hell in a Cell Match – powiedział Jeff Hardy. Teraz mam okazję zmierzyć się w tej stypulacji na gali Hell in a Cell z Randym Ortonem i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co jestem w stanie zrobić w tej klatce. Z pewnością będzie, to niezapomniana chwila i zrobię coś, co fani WWE zapamiętają do końca życia”.

» Federacja Kombat Pro Wrestling poinformowała o wprowadzeniu tytułów tag teamowych, które będziemy mogli podziwiać podczas zbliżającej się gali KPW Arena 11. Show odbędzie się w sobotę 3 listopada o godzinie 20:00 w Gdyńskim Centrum Sportu. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

» WWE Universal Champion Roman Reigns za pośrednictwem Twittera opublikował wpis dotyczący swojej konfrontacji z Braunem Strowmanem podczas gali PPV Hell in a Cell. Panowie zmierzą się ze sobą w stypulacji Hell in a Cell Match, a sędzią specjalnym będzie Mick Foley, który nie zostanie zaatakowany przez wrestlerów, ponieważ jego ciało mogłoby tego nie wytrzymać: