Uwaga na SPoilery! Kontuzja potwora na Monday Night RAW, Gwiazda NXT zadebiutuje na RAW, Piękny gest w wykonaniu Romana Reignsa

» Wygląda na to, że Braun Strowman nabawił się urazu podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW, gdzie brutalnie zaatakował Bobby’ego Lashleya, Drew McIntyre oraz RAW Generalnego Managera Barona Corbina. Po tym incydencie Michael Cole poinformował, że “Potwór” został zabrany przez służby medyczne do najbliższego pobliskiego szpitala. Podobno Strowman zmaga się z urazem łokcia, ale jest to część fabuły związanej z galą PPV TLC, na której dojdzie do konfrontacji Brauna z Baronem Corbinem. Show odbędzie się 16 grudnia.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW został wyemitowany materiał promujący pojawienie się obecnego WWE NXT Superstar Larsa Sullivana. Wygląda na to, że The Freak będzie przedstawiany w głównym rosterze jako The Rocky Mountain Monster.

» Federacja WWE poinformowała, że The Staples Center z Los Angeles podarowało kwotę dziesięciu tysięcy w imieniu Romana Reignsa na Children’s Health of Dallas. Arena wykazała uznanie dla WWE za udany weekend z Survivor Series przekazując darowiznę na cele charytatywne wyznaczone przez byłego WWE Universal Championa, który aktualnie walczy z białaczką. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo z tego wydarzenia: