Samoa Joe powrócił do ringu WWE, Starcie z The Shield zapowiedziane na TLC, Jinder Mahal i Alicia Fox przygotowują się do MMC

» Podczas ostatniego live eventu WWE z udziałem gwiazd SmackDown, który odbył się w Houston powrócił Samoa Joe. Niestety wrestler musiał uznać wyższość WWE Championa AJ Stylesa, z którym zmierzy się podczas dzisiejszego show PPV Hell in a Cell, a na szali zostanie postawiony tytuł mistrzowski.

» Na oficjalnej stronie SAP Center w San Jose pojawiła się informacja dotycząca sześcioosobowego tag team matchu z udziałem The Shield(Roman Reigns, Seth Rollins i Dean Ambrose) oraz Brauna Strowmana, Dolpha Zigglera oraz Drew McIntyre podczas gali PPV TLC odbywającej się 16 grudnia. W zeszłym roku na TLC byliśmy świadkami starcia z udziałem Kurta Angle, Setha Rollinsa i Deana Ambrose’a, a ich rywalami byli The Miz, Cesaro, Braun Strowman, Sheamus oraz Kane.

» Przed rozpoczęciem drugiego sezonu WWE Mixed Match Challenge, Jinder Mahal próbuje nauczyć Alicie Fox swojej techniki oddychania i relaksacji. Ten krótki segment odbył się na backstage’u podczas wczorajszego live eventu WWE w Corpus Christi. Fox jednak uznała, że jego nauka oznacza coś innego:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@jindermahal & @thefoxxyone practice some relaxation techniques… well sort of. #WWEMMC #WWECorpusChristi

Post udostępniony przez WWE (@wwe)