Uwaga na Spoilery! Znany powód zatrzymaniu pushu Barona Corbina, Tag team match na No Mercy, Kto pretendentem do pasa WWE?, Triple H i Stephanie promują nowe koszulki

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że zatrzymanie pushu Barona Corbina nie zostało spowodowane przez 16-krotnego mistrza WWE Johna Ceny, a raczej przez fakt iż były posiadacz walizki Money in the Bank nie był w stanie porozumieć się z jednym z lekarzy, a konkretniej z Josephem Maroonem, gdyż panowie mieli odmienne zdania w sprawie urazów do jakich może dojść uprawiając wrestling. Wiele osób było pod wrażeniem ogromnej wiedzy Barona w tej sprawie jednak głównym oficjelom nie spodobał się brak szacunku do doktora.

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że na gali WWE PPV No Mercy Seth Rollins oraz Dean Ambrose będą bronić RAW Tag Team Championship w starciu z Sheamusem oraz Cesaro. Jest to drugi pojedynek potwierdzony tej samej nocy, gdyż w kick offie dowiedzieliśmy się, że Sasha Banks zmierzy się z Alexą Bliss o mistrzostwo kobiet RAW.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź dzisiejszego odcinka SmackDown Live podczas, którego odbędzie się starcie z udziałem Shinsuke Nakamury oraz Randy’ego Ortona, a jego zwycięzca wkrótce zmierzy się z Jinderem Mahalem o WWE Championship:

Oczywiście odcinek niebieskiej tygodniówki obejrzeć możecie na naszej stronie MyWrestling Live na żywo w jakości HD o godzinie 2:00 czasu polskiego.

» WWEShop.com za pośrednictwem Twittera opublikowało zdjęcia nowych koszulek Connor’s Cure o czym możecie także dowiedzieć się we wpisie komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon, która ogłosiła, iż koszulki mają ograniczoną ilość i trzeba się pośpieszyć z ich nabyciem: