Rusev i Lana wkrótce powrócą do WWE, Nikki Bella o nowej obsadzie Total Divas, Sexy Star przedstawia własną wersję wydarzeń, Konferencja z Johnnym Impactem

» W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Rusev oraz Lana wracają do Bułgarii w celu nakręcenia kilku dodatkowych scen do nowego sezonu programu Total Divas i wszystko wskazuje na to, że już w najbliższym czasie powrócą do WWE. Lana za pośrednictwem Instagrama opublikowała dwa zdjęcia z dopiskiem #TotalDivas tak więc sytuacja z udziałem Bułgara i jego małżonki została wyjaśniona:

Walking the streets of #Bulgaria on our 1 year wedding anniversary ???? @rusevig ?❤️????

A post shared by CJ Perry (@thelanawwe) on

» Nikki Bella rozmawiała ze Scottem Fishmanem dla TV Insider. W poniższym wywiadzie wypowiedziała się na temat obecności Alexy Bliss, Carmelli oraz Nia Jax w nowym sezonie Total Divas:

”Wydaje mi się, że włożyłam bardzo dużo wkładu w przygotowanie ekipy do nowego sezonu, a trzy nowe zawodniczki takie jak Alexa, Carmella ze SmackDown Live oraz Nia Jax z RAW będą doskonałym uzupełnieniem pewnych panujących braków. Jestem pewien, że ta trójka przyniesie nam spore korzyści finansowe. Bardzo dużo czasu spędziłam na rozmowach z nimi i wiem, że każda z nich posiada jakąś dominującą cechę, o której dowiecie się w 7 sezonie Total Divas”.

» Na poniżej załączonym obrazku przedstawiamy wypowiedź Sexy Star dotyczącą jej dotychczasowego stanowiska w sprawie kontuzji jakiej nabawiła się Rosemary podczas ostatniej gali AAA:

”Prawda może poczekać, tylko kłamstwa się śpieszą. Przede wszystkim pragnę podziękować wszystkim ludziom, którzy przez ostatnich kilka dni stali się moim koszmarem i przyczynili do przeżywania najtrudniejszych chwil w dotychczasowej karierze profesjonalnej wrestlerki. Jak niektórzy z Was wiedzą, 26 sierpnia pojawiła się na Triplemani 25 w Arena Ciudad de Mexico i byłam częścią pojedynku o Championship. Na wstępie została poinformowana o tym, że Reina de Reinas Championship dowiedziałam się, że moją rywalką będzie jedna z zawodniczek występujących w federacji AAA jednak kilka dni przed wydarzeniem do starcia zostały dodane jeszcze dwie zawodniczki, a w tym jedna z promocji Global Force Wrestling, która nigdy w życiu nie miała okazji walczyć w Meksyku, więc nie wiedziałam czy będzie ona w stanie sprostać oczekiwaniom. Kiedy nadszedł czas na pojedynek to udałam się do ringu, aby stworzyć spektakl jaki od wielu lat możecie oglądać z moim udziałem. Sexy Star wyróżnia agresywny styl, entuzjazm oraz pozytywna energia. Pojedynek zakończył się w momencie, kiedy ustawiłam w dźwigni zawodniczkę z Ameryki Północnej, która była najmniej doświadczona z obecnie przebywających wrestlerek w ringu. Po pojedynku udałam się na zaplecze, gdzie została otoczona przez obcokrajowców z GFW, którzy są w dobrych relacjach z AAA. Niestety dowiedziałam się o tym, że Rosemary mogła nabawić się urazu, więc natychmiast wróciłam do ringu, aby upewnić się iż wszystko jest w porządku”.

» Federacja Global Force Wrestling wydała następujące oświadczenie w sprawie rozmów telekonferencyjnych z Johnnym Impactem:

”Elektryzujący, międzynarodowy gwiazdor Johnny Impact, który w sierpniu zadebiutował w six-sided ringu na Impact TV już jutro będzie miał swoją pierwszą konferencję o godzinie 13:00. Impact jest jednym z najbardziej rozrywkowych postaci i najwidoczniej zaprzyjaźnił się z obecnym mistrzem GFW Global Eli Drake’m. W dyskusji zostanie poruszony temat dotyczący jego przybycia do GFW oraz szansy na zdobycie mistrzostwo”.