Nowy gimmick Lany, Gunner o władzy w Impact Wrestling, Zapowiedź odcinka Total Divas, Gospodarze Kick-Offu Payback

» Poniżej przedstawiamy materiał wideo z udziałem Lany podczas ostatniego live eventu WWE NXT oraz jej nowego tanecznego gimmicku, w którym zadebiutuje na SmackDown Live:

» Były Impact Wrestling Superstar Gunner wystąpił w The Roman Show, w którym wypowiedział się na temat nowego kierownictwa Impact Wrestling oraz swojego pobytu w federacji:

”W 2015 roku zostałem zwolniony z federacji, ale wciąż jestem w dobrym kontakcie z Jeffem Jarrettem. Trzeba mieć kontakty w branży, ponieważ nigdy nic nie wiadomo. Aktualnie zajmuje się opieką nad moją córką i odpoczywam od ringu, ale na pewno powrócę. Podoba mi się aktualne kierownictwo w Impact Wrestling oraz sposób w jaki wprowadzają młode gwiazdy do swojego rosteru. Mam nadzieję, że wkrótce w federacji będą występowały najlepsze gwiazdy z Północnej Karoliny”.

» Poniżej przedstawiamy zapowiedź najnowszego odcinka WWE Total Divas:

”Podczas ślubu Ruseva i Lany obejrzymy kilka ciekawych nagrań. Nicole otrzyma propozycję występu w ”Dancing with the Stars” i będzie zastanawiać się nad odejściem z WWE. Natomiast Eva Marie namawiać będzie swojego ojca do prowadzenia zdrowszego trybu życia”.

» W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się, że gospodarzami kick offu poprzedzającego główną galę WWE Payback będą: Renee Young, Jerry Lawler oraz Sam Roberts. Warto dodać, że po zejściu gali z anteny odbędzie się nowy odcinek RAW Talk jednak nie wiadomo, która z gwiazd weźmie w nim udział.