Lana celebruje zwycięstwo Ruseva, Kim są pretendenci do SmackDown TT Titles?, Gwiazdy SmackDown Live opowiadają o MITB

» W poniższym materiale wideo został przedstawiony segment z udziałem Lany, Aidena Englisha oraz Ruseva, który na wtorkowym odcinku SmackDown Live pokonał Daniela Bryana i zakwalifikował się do Money in the Bank Ladder Matchu. W poniższym segmencie możemy zauważyć w jaki sposób Lana gratuluje swojemu mężowi mówiąc, że stanie się on kolejnym posiadaczem walizki Money in the Bank, ponieważ mamy Rusev Day!

» SmackDown Tag Team Champions The Bludgeon Brothers nie pojawili się w telewizji na wtorkowym SmackDown Live, ale mogliśmy zaobserwować krótki segment z ich udziałem, w którym zaprosili pozostałe drużyny z niebieskiego brandu, aby przyszli i zagrali z nimi:

» Po zejściu z anteny wtorkowego odcinka SmackDown Live zostało nagranych kilka wypowiedzi z udziałem gwiazd tego brandu, w celu zachęcenia fanów do udziału w Money in the Bank. Zarówno Becky Lynch, The Usos, Primo Colon, The IIconics, Luke Gallows & Karl Anderson, Charlotte Flair, Naomi, Tye Dillinger, Asuka oraz Shelton Benjamin wspomnieli kilka słów o wyżej wymienionym PPV: