Narodziny gimmicku Woken na RAW, Kevin Owens o nękaniu ze strony fanów, Shane McMahon obecny na RAW, Nia Jax i Enzo Amore parą?

» The Broken Brillance powrócił do telewizji jednak w nowej odsłonie o nazwie ”Woken” Matt Hardy. Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW byliśmy świadkami narodzin Woken w momencie, kiedy swój segment prowadził Bray Wyatt o czym możecie zobaczyć w poniżej zamieszczonym wpisie z Twittera:

» WWE SmackDown Superstar Kevin Owens za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że musiał usunąć swoje konto na Instagramie z powodu nękania ze strony fanów odnośnie jego stosunku ze swoją żoną:

”Media społecznościowy to absolutne szambo. Sposób, w jaki niektórzy ludzie próbują zrujnować ludzkie życie bez wyraźnego powodu jest przygnębiający. Mój Instagram znowu zniknął, a teraz ludzie atakują moją żonę. To jest obrzydliwe. Nie trzeba dodawać, że nigdy nie zrobiłem tego mojej rodzinie”.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że na zapleczu podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW pojawił się komisarz SmackDown Live Shane McMahon.

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW byliśmy świadkami krótkiego segmentu z udziałem mistrza Cruiserweight Enzo Amore oraz Nia Jax, która puściła oczko i ładnie się do niego uśmiechnęła przez co w internecie pojawiło się sporo informacji dotyczących zaiskrzenia między tą dwójką co natychmiast zostało przez nich skomentowane na Twitterze: