Kane vs Braun Strowman za tydzień na RAW, Gwiazdy NXT lekko kontuzjowane, Gwiazdy WWE 205 Live odesłane do domu przez WWE

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że za tydzień w poniedziałek odbędzie się starcie z udziałem ulubionego demona diabła Kane’a oraz Brauna Strowmana po tym jak doszło do ataku ze strony byłego członka The Wyatt Family na Eliasie, z którym miał się zmierzyć:

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że zarówno Aleister Black jak i No Way Jose doznali lekkich urazów podczas zeszłotygodniowych live eventów przez co Adam Cole dwukrotnie musiał pracować zarówno w Bel Air jak i Maryland. Zawodnicy zostali odsunięci w celu zachowania środka bezpieczeństwa i nie narażenie ich na pogłębienie drobnych urazów.

» Jak się okazuje WWE 205 Live Stars Gran Metalik oraz TJP nie występują w telewizji, ponieważ oficjele WWE nie mają dla nich żadnych konkretnych planów i nie są kontuzjowani jak to pierwotnie zakładano. Podobno zawodnicy przebywają w swoich mieszkaniach i nie powrócą do momentu aż coś nie wydarzy się w dywizji Cruiserweight.