Kane zadowolony z postawy Brauna Strowmana, Sami Callihan odnośnie Impact Wrestling, Zmiana miejsca tapingów WWE NXT TV

» WWE Superstar Kane (Glenn Jacobs) udzielił krótkiego wywiadu dla Times of India, w który wypowiedział się na temat Brauna Strowmana:

”Braun Strowman wykonuje naprawdę świetną robotę i jestem pewien iż będzie miał niesamowitą karierę w World Wrestling Entertainment. Myślę, że pod koniec swojej kariery będzie znany jako jeden z największych ludzi w historii jaki kiedykolwiek był w federacji”.

» Sami Callihan wystąpił gościnnie w podcaście Interactive Wrestling Radio, w którym wypowiedział się na temat Impact Wrestling:

”No cóż w pierwszym tygodniu tapingów Impact TV byłem po prostu zwykłym człowiek grającym zwykłego dupka. Oni dali mi szansę i myślę, że to największy moment w mojej karierze mimo iż w przeszłości zarządzanie tą federacją nie było najlepsze. W latach 1992-1993 byłem fanem WCW i właśnie Impact Wrestling przypomina mi w dużym stopniu tą federację, gdzie mogę liczyć na pomoc ze strony takich osób jak Scott D’amore, Sonjay Dutta oraz Abyssa”.

» Od przyszłego roku tapingi telewizyjne WWE NXT będą nagrywane w Atlancie przez co w ostatnim czasie w internecie pojawiło się spekulacji na temat opuszczenia Full Sail University. Jak myślicie co to może oznaczać oraz dlaczego WWE zrezygnowało z miejsca, które przynosiło spore dochody?