Plany dotyczące Alberto El Patrona, Przesłanie Brauna Strowmana, Wyniki eventu HOH 25, Wyniki eventu Evolve 83

» Wczoraj na naszej stronie pojawił się spoiler z ostatniego tapingu Impact Wrestling podczas, którego Alberto El Patron pokonał Magnusa i został nowym Global Force Wrestling Championem. Także dowiedzieliśmy się, że odbędzie się turniej o GFW Tag Team Championship, a pierwszą drużyną, która zakwalifikowała się do kolejnej rundy jest LAX. Prawdopodobnie zwycięstwo El Patrona ma na celu kontynuowanie jego feudu z Bobbym Lashleyem i na Slammiversary obejrzymy starcie GFW vs Impact Wrestling World Titles.

» Jakiś czas temu Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle ogłosił, że podczas poniedziałkowego odcinka czerwonej tygodniówki odbędzie się Dumpster Match z udziałem Kalisto oraz Brauna Strowmana, który za pośrednictwem Twittera miał kilka słów do przekazania swojemu przeciwnikowi:

» Poniżej przedstawiamy wyniki z eventu House of Hardcore 25, podczas którego pojawili się obecni RAW Tag Team Champions The Hardy Boyz.

Przed rozpoczęciem show w ringu pojawili się The Spirit Squad, którzy ogłosili, że dzięki współpracy nawiązanej między HOH oraz WWE na evencie pojawią się The Hardy Boyz.

-Matt Striker def. Chuckles

-Alex Reynolds def. Little Guido

-Juventud Guerrera def. CW Anderson

-Brian Cage def. Ben Ortiz i Rhett Titus

-MVP def. Bull James

-The Hardys def. Bully Ray i Tommy Dreamer

-Pentagon Jr. def. Sami Callihan

» Poniżej przedstawiamy wyniki z wczorajszego eventu EVOLVE 83, który odbył się w Nowym Jorku.

-Matt Riddle (c) def. Timothy Thatcher (w/ Stokely Hathaway) – (WWN Championship)

-ACH def. Austin Theory

-Drew Galloway vs. Zack Sabre Jr. (EVOLVE Championship) – Pojedynek ten się nie odbył, ponieważ doszło do brawlu z udziałem wrestlerów.

-Kyle O’Reilly def. Keith Lee

-Chris Dickinson i Jaka def. Tracy Williams i Fred Yehi (c) – (EVOLVE Tag Team Championship)

-Ethan Page def. Darby Allin (Last Man Standing Match)