Informacje w sprawie kontraktu The Undertakera w WWE

Uwaga na spoilery! Undertaker obecny na FastLane, Debiut gwiazdy na tapingach Impact Wrestling, Frankie Kazarian o swojej walce

» Portal Per Cageside Seats donosi, że The Undertaker pojawi się podczas niedzielnej gali PPV FastLane i prawdopodobnie dojdzie do ingerencji w starcie Brauna Strowmana z Romanem Reignsem, z którym zmierzy się na WrestleManii 33.

» Podczas wczorajszego tapingu Impact Wrestling pojawił się Alberto Del Rio znany również jako ”Alberto El Patron”, który został wprowadzony do federacji przez Bruce’a Pricharda, a następnie wyzwał Bobby’ego Lashleya na pojedynek o Impact Wrestling Heavyweight Championship:

» W walce wieczoru wczorajszego tapingu Impact Wrestling, Alberto El Patron pokonał Bobby’ego Lashleya i został nowym Impact Wrestling World Heavyweight Championem. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z tego pojedynku:

#Mexicanos llegamos con el pie derecho a @impactwrestling @el_patron_alberto @laredokidpro ?

Post udostępniony przez Garza Jr / Hijo Del Ninja (@_garzajr)

» Ring of Honor Superstar Frankie Kazarian w rozmowie z Brianem Fritzem dla Sporting News wypowiedział się na temat starcia ze swoim dawnym tag team partnerem Christopherem Danielsem:

”Christopher Daniels jest jednym z najlepszych wrestlerów na świecie. Ten facet miał ogromne szczęście w życiu zanim dostał się do naszego biznesu, ponieważ w wieku 12 i 14 lat miał okazję współpracować z największymi gwiazdami w tym okresie. To będzie spektakularny pojedynek.