Braun Strowman pokona Romana Reignsa na GBOF?, Były zawodnik WWE na odwyku, Badania medyczne Cody’ego Rhodesa, Alberto El Patron na TripleManii

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV Great Balls of Fire odbędzie się Ambulance Match, w którym Roman Reigns zmierzy się z Braunem Strowmanem. Według bukmacherów Roman Reigns nie jest już zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym starciu, gdyż Bill Bhatti z portalu Sportkeeda.com wyjawił, że to drugi z wielkich wrestlerów zostanie zwycięzcą, a jak wiecie ten pan kilkukrotnie wyjawiał spoilery, które w późniejszym czasie miały swoje odzwierciedlenie w praktyce.

» Były zawodnik ECW Justin Credible opublikował poniższy materiał wideo, w którym poinformował o tym, że wkrótce uda się na leczenie alkoholizmu, a w tym celu ma przeprowadzić się do Tampy na Florydzie. Warto dodać, że zawodnik ten został aresztowany przez policję kilka miesięcy temu z powodu agresywnego zachowania względem swojej rodziny i od tamtego incydentu jest stale pod nadzorem policyjnym/sądowym:

» Były zawodnik federacji World Wrestling Entertainment, czyli Cody Rhodes za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym poinformował o tym, że badania jakie ostatnio przeszedł nie wykazały wybicia ramienia dzięki czemu nie będzie musiał poddać się operacji. Warto dodać, że zawodnik ten nabawił się drobnego urazu w starciu z Okadą podczas gali NJPW G1 Special, która odbyła się w Stanach Zjednoczonych.

» Były zawodnik federacji World Wrestling Entertainment Alberto El Patron poinformował, że po raz trzeci pojawi się na największej gali, której organizatorem jest meksykańska federacja AAA, czyli TripleManii, a to wszystko za sprawą nawiązania współpracy pomiędzy AAA, a Global Force Wrestling.