Roman Reigns o współpracy z The Undertakerem, Hulk Hogan odpowiada na słowa Marka Henry’ego, Cody Rhodes o ataku ze strony Kenny’ego Omegi

» WWE RAW Superstar Roman Reigns udzielił wywiadu dla CBS Sports, w którym wypowiedział się na temat pojedynku z The Undertakerem:

”Ciężko jest się mierzyć z kimś pokroju The Undertakera, który posiada niesamowitą karierę. On wielokrotnie pokazał, że stworzenie niesamowitego widowiska nie jest dla niego problemem. Gdybym walczył z nim 20 lat temu to z pewnością widowisko było by zupełnie inne, ale pozycja w której się znalazłem była po prostu odczuwalna”.

» Hulk Hogan udzielił wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedział się na temat ostatnich słów Marka Henry’ego na jego temat:

”Właśnie usłyszałem o komentarzu Marka dla TMZ. Całkowicie się zgadzam z tym, że powinienem przeprosić, ale nie tylko czarnych wrestlerów ale wszystkich. To co powiedziałem było nie na miejscu i jest mi przykro z tego powodu. Nie słyszałem, aby Mark miał z tym jakiś problem. To mój chłopiec”.

» Cody Rhodes udzielił wywiadu dla Gambit, w którym wypowiedział się na temat ataku ze strony Kenny’ego Omegi:

”Cóż. Jeśli zapytacie fanów o to, kto jest najlepszym wrestlerem na świecie to prawdopodobnie usłyszycie, że Kenny Omega bądź Kazuchika Okada. No cóż, obaj sobie wyrobili nazwisko poświęcając czas na jeden pojedynek w miesiącu. Bez względu na wszystko staram się pracował w pełnym wymiarze czasowym dla Ring of Honor, New Japan Pro Wrestling oraz innych federacji. Razem z Kennym wykonujemy wspaniałą robotę. Kenny zrobił coś co nie powinno mieć miejsca”.