Kto jest najlepszym wrestlerem w WWE według Triple H?, Hulk Hogan o powrocie do WWE, Ronda Rousey zaskoczona atakiem na RAW

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla ESPN First Take, w którym wypowiedział się na temat największej gwiazdy, która pojawiła się w WWE:

”Dla mnie jest to ciężkie pytanie, ponieważ istnieją różne aspekty. Można mówić o tym jaki wpływ miał Hulk Hogan lub The Rock, który jest największą atrakcją Hollywood. Można mówić także o Stone Coldzie. Natomiast jedną gwiazdą, którą zna niemal każdy fan wrestlingu na świecie jest The Undertaker. On posiada ikoniczny charakter, przewyższa wszystkich i dla wielu ludzi jest kimś więcej niż profesjonalnym wrestlerem”.

» WWE Hall of Famer Hulk Hogan udzielił wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedział się na temat występu podczas WrestleManii 34:

”Nie, proszę pana – odpowiedział The Hulkster na pytanie, czy wróci do WWE podczas WrestleManii 34. Hogan dodał, że być może kiedyś wróci do WWE. Może pewnego dnia”.

10 kwietnia w Los Angeles będzie miała miejsce premiera filmu dokumentalnego na temat WWE Hall of Famera Andre The Gianta, na którym pojawią się takie gwiazdy jak The Big Show, Ronda Rousey, Hulk Hogan oraz WWE Hall of Famer Jimmy Hart.

» WWE RAW Women Ronda Rousey udzieliła wywiadu dla Yahoo Sports, w którym wypowiedziała się na temat uderzenia Stephanie McMahon na RAW:

”Nigdy wcześniej nie zostałam spoliczkowana. Każdy, kto kiedykolwiek został spoliczkowany, mówi, że to boli bardziej niż się myśli. Kiedy odciągnęła mnie i uderzyła moją pierwszą myślą było słowo WOW – To naprawdę bolało bardziej niż myślałam. Wszyscy mieli rację, był głośny hałas, a tłum krzyczał Ooooooh”.