Uwaga na Spoilery! Nowy finisher Setha Rollinsa, Zapowiedź starcia o US Title, Wynik Dumpster Matchu, Przesłanie Braya Wyatta

» WWE RAW Superstar Seth Rollins zadebiutował na wczorajszym Monday Night RAW z nowym finisherem przypominającym akcję kończącą wykonującą przez Okadę ”Rainmaker”. W Six Man Tag Team Matchu Rollins wykonał swój nowy finisher na Karlu Andersonie dzięki czemu przyczynił się do zwycięstwa drużyny. Partnerami Rollinsa byli Finn Balor oraz Big Cass, a ich rywalami The Club oraz Samoa Joe.

» WWE za pośrednictwem Twittera wydało materiał promujący starcie z udziałem Chrisa Jericho oraz Kevina Owensa o WWE United States Championship, który odbędzie się podczas niedzielnej gali Payback:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się Dumpster Match, w którym niespodziewanym zwycięzcą został Kalisto po wrzuceniu Brauna Strowmana do śmietnika. Po pojedynku wściekły Braun Strowman podniósł Kalisto i trzepnął nim potężnie o matę, a następnie wrzucił go do śmietnika i zamknął pokrywę jednak na arenie pojawili się: Adam Pearce, Jamie Noble oraz Fit Finlay, którzy próbowali powstrzymać olbrzyma no, ale to nie zrobiło żadnego wrażenia na Strowmanie, który rzucił Kalisto znajdującym się w koszu na śmieci.

» W poniższym materiale wideo WWE RAW Superstar Bray Wyatt wysłał ostrzeżenie w kierunku Randy’ego Ortona, z którym zmierzy się podczas niedzielnej gali PPV Payback w House of Horrors Matchu: